VYUŽIJ VÍKENDOVOU SLEVU 77 KČ NA VŠECHNY TIPY A TIKETY S KÓDEM: ROBVIKEND
Nabídka končí za:
header

Novinky

news
Sázení

Jak se sázelo a co se povedlo v dubnu?

11.05.2022 | 3 minuty

V dubnu se nám velmi dařilo. Dosáhli jsme úžasného zhodnocení přes 170 %. 

Povedlo se nám trefit 16 sedmičkových tiketů s celkovým ziskem přes 28 %. Přes 80 % sázek bylo na hokej. V druhé půlce měsíce jsme dokázali trefit tento tiket v kurzu 79.15.

Statistika za duben

Jednotlivé tipy: +4,68
Tiket 7777: +28,047 | 16 OK, 14 KO
Kamikaze tiket: +50,577 | 6 OK
Celkově: +77,304
Celkově s live tipy: +112,260
Celkově s live tipy a speciálními tikety: +170,615

Plníme e-shop!

Nově na e-shopu najdete aktuální vstupenky na známější sportovní události a Robův šťastný náramek. Dali jsme si záležet, aby každému nositeli přinesl co největší možné štěstí. Toho jsme dosáhli použitím speciálních kamenů pro hráčské štěstí. Do nabídky jsme vložili i náramky s motivem bitcoinu pro nadšence do kryptoměn. 

RobStark a expanze?

V současnosti dotahujeme poslední detaily pro spuštění našeho tipérského servisu v zahraničí. Náš programátor finalizuje stránky v cizích jazycích a zanedlouho už náš servis budou moci využívat i lidé, kteří si nedomluví česky či slovensky.

RobStark Teambuilding? Dubrovník a Manchester!

Na e-shopu jsme spustili prodej vstupenek na zápasy anglické Premier League. První vstupenka byla na zápas Manchester United – Brentford, druhá na Tottenham – Arsenal. Rozhodli jsme si udělat kratší, ale o to více záživnější teambuilding a vyrazili jsme se na první zmiňovaný zápas podívat. Neboť jsou všichni v #TeamRob vášnivými fanoušky Hry o trůny, rozhodli jsme se nejdříve zaletět do Dubrovníku, kde se podstatná část seriálu natáčela. Po 3 krásných slunečních dnech jsme se přes Istanbul vydali do Manchesteru. Čekala na nás nezapomenutelná atmosféra Old Trafford stadionu a společně s dalšími 73 000 diváky jsme dovedli Ronalda a jeho tým do úspěšného konce. Nutno podotknout, že Ronaldo se objevil v 7777 tiketu, který byl společně s dalšími 15 tikety v měsíci výherní.

Závěr

Je se tedy na co těšit. Děkuji vám všem za důvěru a těším se na společné květnové úspěchy!

Ať se zelená!

Rob

Sázení
Team Robstark

Pracujeme pro tebe na aktuálních článcích z oblasti sportu, sázení, kryptoměn a investování. Pro více informací nás začni sledovat na Instagramu, Facebooku a Twitteru.