Faq časté dotazy

Po přihlášení v sekci Denní tip uvidíte aktuální tip, nebo tipy na daný den. Soutěže se zúčastníte tak, že si zvolíte jednu ze tří variant – výhra domácích, remíza, nebo výhra hostů. Po výběru jednoho ze tří kurzů stačí kliknout na tlačítko „vložit tip“ a úspěšně vstoupíte do soutěže. Po odehrání zápasu se vám v případě správného tipu načtou body. V případě prohry se vám žádné body neubírají. Na konci každého měsíce dojde k vynulování výsledků a oznámení o všech výhrách účastníků. Počet vašich bodů a umístění můžete vidět v sekci Žebříčky a ve vaší uživatelské sekci na našich webových stránkách.

Každý měsíc se hraje o peněžní výhru v hodnotě 5 000 Kč (1. místo), 3 000 Kč (2. místo) a 1 000 Kč (3. místo). Další výhry jsou projížďky ve Ferrari a Lamborghini, ALL IN a Robovo členství, Robův šťastný parfém, Robovy šťastné ponožky, libovolné tiket zdarma a slevy ke členstvím. Celý rozsah výher najdete v sekci Žebříčky.

Soutěží se každý den, 365 dní v roce.

Ano, do Rob League je možné zapojit se kdykoliv.

Výhercům budou výhry rozeslány do 15 pracovních dnů od vyhlášení výhry na adresu poskytnutou výhercem. V případě peněžní výhry budou peníze rozeslány do 15 pracovních dnů na bankovní účet poskytnutý výhercem.

Kontaktovat nás nemusíte. V případě výhry budete informováni prostřednictvím vašeho e-mailu, telefonu, popř. Instagramu, WhatsAppu, či Facebooku.