Sázení

Garance spokojenosti

13.02.2023 | 3 min

Snažíme se poskytovat našim členům ty nejlepší možné služby. Spokojení klienti jsou naší prioritou, a proto jsme se rozhodli zavést garanci spokojenosti. Tento prvek vám zaručí, že peníze utracené za členství nebo tikety nejsou vyhozené z okna.

Garance spokojenosti pro tikety

Uvědomujeme si, že sázky na sportovní události jsou vždy s určitým rizikem. Stále se nám daří toto riziko minimalizovat díky naší profesionální analýze, cenným kontaktům, LIVE sázkám a dalším nástrojům našeho servisu. Nyní zavádíme garanci spokojenosti pro tikety, což znamená, že v případě, že si zakoupíte vybraný tiket a ten nevyjde, máte nárok na jeden náhradní tiket zdarma. Chceme tak ukázat naši důvěru v kvalitu naší analýzy a zároveň chránit vaši investici.
 
Vybrané tikety, na které se vztahuje garance:

  • 7777 tiket
  • Kamikaze tiket
  • NHL tiket
  • Premier League
  • E-sporty
     

Garance spokojenosti pro členství

U členství se garance spokojenosti týká počtu vítězných tipů, které vám poskytneme během měsíce. Konkrétně garantujeme alespoň 50 vítězných tipů nebo tiketů měsíčně. Pokud se tuto hranici nepodaří splnit, máte nárok na vrácení celého členského příspěvku nebo prodloužení členství. Výběr je pouze na vás.
 
Pokud se rozhodnete pro koupi tiketu nebo členství u nás, můžete mít jistotu, že vaše investice je chráněna a že jste zakoupili tu nejlepší možnou službu na trhu. Nečekejte a připojte se k nejúspěšnějšímu tipérskému servisu na trhu! Klikněte a podívejte se na naše členství a aktuální tikety.

Sázení
Team Robstark

Pracujeme pro tebe na aktuálních článcích z oblasti sportu, sázení, kryptoměn a investování. Pro více informací nás začni sledovat na Instagramu, Facebooku a Twitteru.