Sázení

Robův sázkařský slovníček

05.05.2022 | 5 minut

Každý den nám chodí dotazy na jednotlivé pojmy k sázení – co znamená handicap, vítěz do rozhodnutí, či sázka bez remízy? Rozhodli jsme se proto vytvořit slovníček pojmů pro každého sázkaře.

Vítěz do rozhodnutí

Tvůj vsazený tým vyhraje v základní hrací době, v prodloužení, nebo na nájezdy.

Sázka bez remízy

Potřebuješ, aby tvůj tým vyhrál. V případě remízy se vrací vklad.

Handicap

Handicap můžeš brát jako zvýhodnění (plusový handicap), popř. znevýhodnění (mínusový handicap) daného týmu. Ke skutečně dosaženému výsledku se hodnota handicapu připočte či odečte. Aby byla sázka výherní, musí tým nebo hráč dohnat náskok druhého týmu, a tím pádem překonat handicap. Pro více informací mrkni na naše video ZDE
ve kterém handicap vysvětlujeme dopodrobna.

Neprohra

Aby tvůj vsazený tým neprohrál, musí buď zvítězit, remizovat, nebo může prohrát, ale až v prodloužení, nebo na nájezdy.

Solo sázka

Sázka čistě na jeden zápas.

AKU sázka

Více zápasů na jednom tiketu. Pokud máš vsazeno 10 zápasů na jednom lístku, nezapomeň si zaškrtnout položku Extratip. Pokud ti na tiketu nevyjde nejmenší kurz, nepřijdeš o celý tiket, pouze se ti sníží výhra o daný kurz. Kurzy na sázce se násobí.

Kombi sázka

Kombinovaný tiket si představ jako sadu tiketů ve skupině, které se vyhodnocují samostatně, ale také jako jeden velký tiket. Zároveň není nutné trefit všechny tipy v sázce, a i přesto můžeš vyhrát. Doporučuji pokročilým sázkařům.

Cashout

Předčasné ukončení tiketu před začátkem, či v průběhu zápasu. Cashout se vyplatí v případě výhodné nabídky od sázkové kanceláře. V rámci našich služeb se s ním často setkáš v LIVE sázkách při Robově členství a členství ALL IN.

Dvojtip (Dvojitá šance)

Tip na dva možné výsledky, např. neprohra domácího týmu (první tip na – vítězství, druhý tip – remíza).

MoneyManagement

MoneyManagement je doporučení výše vkladu na určité tipy a tikety, tak aby ziskovost za dané období byla co nejvyšší a co nejvíce se eliminovalo riziko ztráty banku při neúspěšném období sázek.

Bank

Každý, kdo chce začít sázet, by měl vyčleněné peníze pro sázky, které ho nebudou omezovat. Tyto peníze se nazývají bank.

Yield (ROI)

Úspěšnost – ziskovost banku po určité období.

Na více propracovaný slovníček se těš v naší nově připravované knize o sázení,investicích a vnitřní motivaci. (Podzim 2022)

 

Sázení
Team Robstark

Pracujeme pro tebe na aktuálních článcích z oblasti sportu, sázení, kryptoměn a investování. Pro více informací nás začni sledovat na Instagramu, Facebooku a Twitteru.