header

Nejčastější dotazy

Níže nalezneš odpovědi na nejčastější otázky.

V případě, že ti nebyly zodpovězeny všechny otázky, můžeš využít naše chatovací okénko níže na stránce.

Po přihlášení v sekci Denní tip uvidíte aktuální tip, nebo tipy na daný den. Soutěže se zúčastníte tak, že si zvolíte jednu ze tří variant – výhra domácích, remíza, nebo výhra hostů. Po výběru jednoho ze tří kurzů stačí kliknout na tlačítko „vložit tip“ a úspěšně vstoupíte do soutěže. Po odehrání zápasu se vám v případě správného tipu načtou body. V případě prohry se vám žádné body neubírají. Na konci každého měsíce dojde k vynulování výsledků a oznámení o všech výhrách účastníků. Počet vašich bodů a umístění můžete vidět v sekci Žebříčky a ve vaší uživatelské sekci na našich webových stránkách.

Každý měsíc se hraje o peněžní výhru v hodnotě 3 000 Kč (1. místo), 2 000 Kč (2. místo) a 1 000 Kč (3. místo). Další výhry jsou projížďky ve Ferrari a Lamborghini, ALL IN a Robovo členství, 2 lístky na extraligu, Robův šťastný parfém, Robovy šťastné ponožky, libovolné tiket zdarma a slevy ke členstvím. Celý rozsah výher najdete v sekci Žebříčky.

Soutěží se každý den, 365 dní v roce.

Ano, do Rob League je možné zapojit se kdykoliv.

Výhercům budou výhry rozeslány do 15 pracovních dnů od vyhlášení výhry na adresu poskytnutou výhercem. V případě peněžní výhry budou peníze rozeslány do 15 pracovních dnů na bankovní účet poskytnutý výhercem.

Kontaktovat nás nemusíte. V případě výhry budete informováni prostřednictvím vašeho e-mailu, telefonu, popř. Instagramu, WhatsAppu, či Facebooku.

Sázením si můžeš vydělávat maximálně desítky tisíc korun měsíčně při odpovídající úspěšnosti a výši sázek. Jakmile se tvůj sázkový účet dostane do výraznějších úspěšných čísel, tak tě všechny sázkové kanceláře omezí na výši vkladu a nedovolí ti z nich vybírat statisíce korun měsíčně.

Na každé členství doporučuji jinou výši banku.


Zelený klub – alespoň 3 000 čistě na sázky,
Robovo členství – alespoň 5 000 čistě na sázky,
Členství ALL IN – alespoň 20 000 čistě na sázky.

Sázení zásadně nedoporučuji jako hlavní zdroj příjmu. Nelze se spoléhat na pravidelný a stabilní příjem každý měsíc. Sázení se může stát tvým příjemným přivýdělkem, nábojem adrenalinu a zajímavým koníčkem. Milionářský život ti to však nezaplatí.

Free-tipy poskytuji každý den na mém Twitteru a Telegramu tomu určeném. Lidé rádi využívají free-tipy na vybudování kapitálu.

Členství je možné začít kdykoliv. Nezáleží, jestli si ho zakoupíte na začátku, v půlce, nebo na konci měsíce. Od data nákupu vám členství běží a trvá přesnou dobu, na kterou jste ho zakoupili.

Netvrdím o sobě, že jsem nejlepší tipér, i když si myslím, že tipy jsou velmi úspěšné. O čem jsem přesvědčen je to, že služby, které nabízíme, nemají konkurenci ani na evropském trhu.

Úspěšnost jednotlivých tipů najdeš v naší Historii tipů.

V našem tiperském servisu RobStark je ke každému klientovi individuální přístup. Pokud zatím nerozumíš základním pojmům jako je výše kurzu, handicap, nebo čas zápasu, tak ti vše rád vysvětlím a ukážu. Pro více se můžeš mrknout sem – do našeho slovníčku základních pojmů.

Projekt RobStark je plně legitimní s dohledatelným IČ, obchodními podmínkami, webovými stránkami a 24/7 servisem. Víte, kdo za projektem stojí. Nemažeme zákazníkům med okolo pusy drahými auty a hromadou peněz a jako možná jediní na trhu ukazujeme lidem pravdu ohledně sázení a neslibujeme nereálné cíle. Za dobu fungování od roku 2018 si RobStark na trhu vybudoval prestižní jméno na poli sázení.

Na českém a slovenském trhu najdeme stovky takzvaných poradenství, které o sobě tvrdí, jak z vás udělají milionáře. Při výběru poradenství byste se měli dívat, jestli vám nabízí reálné cíle. Tiperský servis RobStark je jediný na trhu a svojí službou se liší od těchto poradenství.

Zaprvé uvádím na pravou míru, že mě sázení neživí. S poskytováním tipů jsem opravdu začal zadarmo, jakmile mi však celá analýza s přípravou a komunikací zabrala více než 5h denně, zredukoval jsem počet mých klientů na ty, kteří mi část vydělaných peněz posílali nazpět. Přesně takto jsem začínal, ale zjistil jsem, že část z vyhraných peněz mi posílalo méně než 5 % lidí, kteří ode mě tipy odebírali. Poté jsem zavedl členství. Proč si za to nechávám platit? Analýza mi zabere 3h denně, namluvení hlasové analýzy 35-45min denně, dále samozřejmě komunikace s klienty a řízení firmy. Pouze na RobStark pracuji přes 10h denně. Do toho nepočítám další firemní výdaje, které každý měsíc stoupají a pomalu se dostávají až k 500 000 Kč měsíčně – kancelář, pracovní síla (manažer, programátor, grafik, kameraman, střihač, asistentka, účetní, právník), náklady na marketing, expanzi a růst firmy. Na tuto otázku se mě ptá velké množství lidí. Za celým projektem RobStark však stojí mnohem více aktivit než pouhé zasílání tipů.

Největší důvěru má 7777 tiket, na který sázíme i největší část banku.

Při počtu našich sázek v průměru zdvojnásobíme vklad (bank) každý měsíc. Dlouhodobá měsíční ziskovost je přes 26 % zhodnocení z prosázených vkladů (ne z počátečního banku na sázení). 

Zanalyzované tikety nemají 100% úspěšnost a je potřeba také počítat s tím, že nemusí vyjít. Náhradní tikety nedáváme.

V zeleném klubu máš každý den průměrně 10 denních tipů s průměrným kurzem 2.15/tip.

V Robově členství dostaneš navíc složené tikety – 7777, Kamikaze, NHL tiket, LIVE sázky (speciální Telegram skupina) a některý ze speciálních tiketů jako např. Premier League, Fortuna Liga, Extraliga apod.

V členství ALL IN se ti navíc odemknou veškeré speciální tikety.

Členství je dostupné, pokud je volné v sekci Členství. Když už není kapacita, je v nabídce uvedeno, že je členství nedostupné.

Ne, sázení je i v mém případě limitováno výši vkladu od sázkové kanceláře kvůli vyšší úspěšnosti, než je běžná. Sázení je můj koníček a pěkný přivýdělek.

Sázíme bez výjimek každý den – 365 dní v roce

70 % všech sázek směřuje na evropský hokej a NHL, 20 % na evropský fotbal a zbývajících 10 % na ostatní sporty jako tenis, bojové sporty nebo házená.

Je lepší mít více sázkových účtů z důvodu rozdílné kurzové hladiny jednotlivých zápasů, ale samozřejmě ti stačí pouze jeden účet.

Na účetní transakce se sázkovou kanceláří bys neměl používat svůj hlavní bankovní účet. Doporučuji na tyto účely založit účet u jiné banky.

Ne, sázení je v ČR pouze pro osoby starší 18 let.

Členství Robstark obsahuje každodenní zanalyzované tipy a připravené tikety. Klientům doručujeme tyto tipy a tikety na jejich WhatsApp i s hlasovým podcastem analýzy tipů. Všechny najdete i na webu v zákaznické sekci. Na vývoj zápasů reagujeme v Telegram skupině pro Robovo členství a členství ALL IN. Sledujeme dané zápasy a doporučíme zde co nejvýhodnější reakci v poměru zisk-riziko (cashout, protisázka, pojistka tiketu). Do Telegram skupiny také posíláme LIVE sázky. S každým klientem máme individuální přístup – probíhá vždy soukromý chat na WhatsAppu. Členství obsahuje navíc mentoring ohledně sázení a investic. Samozřejmostí našeho servisu je i aktualizovaný MoneyManagement pro co nejvýkonnější ziskovost tipů. Každý člen má k dispozici podporu s Robem na WhatsAppu.

Při aktivním členství máš všechny tipy a tikety ve své klientské sekci na webu RobStark. V případě, že máš Robovo členství a členství ALL IN, dostáváš vše brzy ráno i na WhatsApp.

Podnikání je vhodné pro toho, kdo si uvědomí potenciál svých možností a má jasně dané cíle. Podnikání mu v tom může pomoci. Já si to uvědomil ve svých 13 letech. Vždy mi bylo jasné, že pokud se chci mít dobře a možná trochu lépe než ostatní, tak může být podnikání správnou cestou.

Tip na zápas, nebo sportovní událost se skládá pouze z jedné příležitosti. Tiket je více tipů dohromady v jedné sázce.

Členství se prodlužuje automaticky. Kdykoliv lze jednoduše zrušit jedním kliknutím v klientské sekci. Není potřeba psát žádosti o ukončení.

Zakoupený tiket najdete po přihlášení v sekci Tikety. Tiket se odemkne po úspěšně připsané platbě

Tipy a tikety na daný den zveřejňujeme a odesíláme mezi 0:00 a 8:00, takže máte dost času na sázky.

Pro vstup do členství je potřeba mít aktivní sázkový účet, nainstalovanou aplikaci WhatsApp a Telegram a potřebný kapitál.

E-book je takové povídání o sázení, pohledu na něj, které jsem sepsal a shrnul do krátké elektronické knihy. Doporučuji přečíst, může vám hodně pomoct.

E-book dorazí obratem po úspěšně připsané platbě, popř. je zdarma k zakoupenému členství.

Pokud chceš něco víc než zaslané tipy na zápasy bez jakékoliv analýzy a oceníš širokou nabídku mých služeb, tak je členství přesně pro tebe. K tipům a tiketům je u nás bohatý servis, díky kterému tě bude sázení bavit a dávat smysl.

Verifikace je vhodná pro poradenství, která zadají s časovým předstihem několik tipů a potom čekají na výsledek. Tím jejich služba skončí – poskytnutím tipů. Tiperský servis RobStark pracuje s rozehranými zápasy a reaguje na jejich vývoj. Samotné reakce jako cashouty, protisázky, pojistky, nelze v LIVE čase zadávat do verifikací. Nelze zadávat do verifikací ani složené tikety, maxikombinátory, e-sporty. Další otázkou je důvěryhodnost samotných verifikací, kdy drtivou většinu verifikací skrytě ovládá a vlastní jiná sázková poradenství. Informace, které během dne získáme, okamžitě z terénu poskytujeme našim klientům. Pokud se někdo ohání úspěšnou verifikací, neznamená to, že reálně je jeho strategie zisková a funkční, jelikož v případě plusové bilance by byla limitována sázkovou kanceláří – pro příklad nekonečné zdvojnásobování vkladů v nastavení verifikace.

Hodně ti může dát můj e-book a naučná videa na mém Youtube kanálu.

7777 tiket je tiket dne s velkou důvěrou a průměrným kurzem 2.5, který sázíme každý den. 7777 je symbolická částka, která má tomuto tiketu přinést štěstí. Pro klienty by tento tiket měl představovat 5 % banku na sázení.

7777 tiket sázíme každý den. Rekordní měsíce mívají 22 vyhraných 7777 tiketů. Ty nejhorší kolem 10. Průměrný kurz je 2.5 a dlouhodobá ziskovost tiketu je 16 %.

V našich službách byla velká poptávka po tiketech s větším kurzem, a proto nabízíme Kamikaze tiket, který má průměrný kurz 12. Skládá se ze 4-5 zápasů. Tento tiket je v ceně Robova členství a členství ALL IN a sázíme ho každý den.

Aktuálně nabízíme 3 druhy členství. Nejlevnější členství Zelený klub stojí 1 500 Kč/30 dní. Robovo členství stojí 3 000 Kč/30 dní a členství ALL IN stojí 4 500 Kč/ 30 dní. V případě objednání na 3,6, nebo 12 měsíců poskytujeme výraznou cenu, viz sekce Členství.

Záleží, v jaké jsi životní situaci, kolik peněz chceš investovat a na jak dlouhou dobu. Pro někoho může být ideální investice do sebe sama (vědomosti, zdraví). Pro lidi s volným kapitálem může být dobrou volbou investování do akcií, kryptoměn, jmění, anebo sběratelství. Pokud máš hodně volného kapitálu, můžeš investovat jako investor např. do start-upu. Na téma investice jsem zpracoval několik videí, které najdeš na mém Youtube.

V případě objednání členství na dobu delší než 30 dní, poskytujeme výraznou slevu.

Ne. Členství lze pořídit na nejkratší dobu 30 dnů.

Členství začíná fungovat okamžitě po úspěšné platbě. Pro co nejrychlejší začátek komunikace nás co nejdříve kontaktuj na WhatsAppu. Telefonní číslo ti přijde na e-mail po zaplacení členství.

Na začátcích projektu RobStark jsme takto fungovali a tuto metodu si vyzkoušeli. Díky zkušenostem s poctivostí lidí tuto variantu nenabízíme.

MoneyManagement je doporučení výše vkladu na určité tipy a tikety, tak aby ziskovost za dané období byla co nejvyšší a co nejvíce se eliminovalo riziko ztráty banku při neúspěšném období sázek.

Každý, kdo chce začít sázet, by měl vyčleněné peníze pro sázky, které ho nebudou omezovat. Tyto peníze se nazývají bank.

Doporučuji sázet vše. Ovšem každý má rád něco jiného a snese jinou míru rizika. Svým klientům říkám, aby sázeli hlavně to, co je baví. Pokud je v daný den tip proti vašemu oblíbeného týmu, neříkám, že ho musíte vsadit a řídit se jen mnou.

První milion korun jsem vydělal podnikáním – rozhodně ne sázením. Více se dozvíš v mých videích ZDE.

Pokud máš problém s disciplínou, doporučuji ti nesázet vůbec.

Začal jsem na střední škole v 16 letech, kdy mi tiket vsadil starší spolužák. Dnes už to je téměř 20 let, co sázím.