header

Článek

Sázej s Robem zkušenosti

Sázej s Robem zkušenosti

Sázej s Robem zkušenosti

Od roku 2018 pro Vás každý den připravuju tipy a tikety. Sám sázím 16 let.

Když se podíváme na dlouhodobé výsledky tak můžeme říct,že největší úspěšnost z dlouhodobého hlediska mají
Kamikaze tikety, které jsou v průměrné kurzové hodnotě 12. Dlouhodobě dosahujeme přes 30% zhodnocení na tomto tiketu.

V listopadu 2020 jsme dosáhli zhodnocení 117% například.
Tiket sestavuji každý den a je součásti Robova členství.
Toto členství si vybere 90% klientů. Pro ty z Vás, kteří nemáte ještě členství lze tiket koupit samostatně v sekci Tikety na našem webu.

Náš oblíbený tiket 7777, kde dávám na tiket 1-3 sportovní události hrané v jeden den je stavěný na průměrnou kurzovou hodnotu 2,35. Tento tiket má dlouhodobou ziskovost kolem 13%
Sedmičky jsou pro Vás také každý den a najdete je také v Robově členství nebo k zakoupení samostatně.

Co je ovšem také číselně zajímavé je AKU tiket denních tipů. Denně analyzuji tipy, které sázíme jednotlivě nebo v kombinátoru, ale také do AKU plachty.
Celkový kurz se pohybuje průměrně kolem 550 . Takových tiketů nám vyšlo už několik. V roce 2020 to bylo několik takových fullgreenů. Poslední s kurzem 514 v září.

V únoru kurz 690 a v létě několik kurzů přes 40 a jeden 200. Když tedy uděláme součet tak zjistíme, že na AKU tiketu denních tipů jsme přes 500% v zisku. Je to ovšem o trpělivosti. Na takový tiket se může čekat i půl roku.

Další co pro Vás dělám jsou livetipy zápasů během dne, které sleduju. Sázíme hlavně hokej a Evropský fotbal, Ligu Mistrů. Zde máme dlouhodobou ziskovost kolem 23%
Livetipy Vám posílám do Telegram skupiny určené pro členy. Pro co nejrychlejší doručení livetipu s linkem na můj vsazený tiket abychom dosáhnuli co největší rychlosti od doby mého rozhodnutí po Vaší sázku.

Pokud se podíváme na zisk z jednotlivých tipů z tabulky na webu www.robstark.cz v sekci Tipy tak je dlouhodobá úspěšnost kolem 9% yeld. S tipy je tedy pro lepší ziskovost potřeba si trochu pohrát.

Tím mám na mysli vytvořit si kombinátor nebo dát dva, tři zápasy s největší důvěrou k sobě a vsadit za větší vklad než na klasický jeden tip.

O tom je Robovo členství, kde Vám takové tikety posílám každý den a jsou nastavené na důvěru kolem 80% . Ze zkušenosti mohu říct, že Úspěšnost tipů a tiketů chodí ve vlnách.
Jednou máme řadu 7 tiketů OK a potom přijde série 5 špatných dní a na tiketech je po jedné chybě nebo taky víc.
Měl jsem i 11 špatných dnů v řadě. Nedoporučuji tedy zvyšování sázek systémem Martingle, ale držet výše vkladů na stené úrovni pokud Vám neřeknu jinak.

Několikrát do roka pro Vás upravuji Moneymanagement. Vyhodnotím tikety, tipy a podívám se na % úspěšnosti. Podle toho nastavím doporučení % sázek na jednotlivé tikety a tipy.
Moneymanagement a sázení příležitostí , které mají kurzovou hodnotu (value) je velice důležité. Bez toho z Vás bude těžko úspěšný sázkař. Díky mému servisu Vám ukážu jak na to.

Sázej s Robem recenze

Mám od Vás mnoho recezní a podnětů. Co zmiňuje téměř 100% z Vás je spokojenost v komunikaci a férovosti mého servisu. Dále množství informací ohledně sázek a daných tipů.
Ke každému tipu jsem Vám schopen říct analýzu jelikož je na každý tip co zveřejním vyhotovena.

Chválíte si také pěkný web a možnost velkého výběru zpracovaných tiketů v sekci Tikety.

Velký přínos vidíte i v našem Youtube kanále Rob Stark. Na Youtube se Vám snažím přiblížit svět sázení, investice, kryptoměny. Baví mě Vás motivovat a předat Vám své zkušenosti z podníkání a světa byznysu.

Po nasáknutí informací , které Vám dávám zcela zdarma zjistíte, že sázení není zdaleka tak triviální a jednoduchá věc.

Zjistíte jaké všechny faktory musí brát člověk v potaz aby mohl zodpovědně daný tip zveřejnit komunitě , která mu důvěřuje

Rob Stark recenze

Na trhu poradenství je mnoho poradců a hlavně zlodějů. Za tu dobu co sleduju náš trh a z toho co mě posíláte musím říct, že situace je velice špatná.
Byl bych velice rád, kdyby tady bylo i několik poctivých poradenství co mají nějakou úroveň.

Nejčastěji když je někdo nespokojený se servisem RobStark tak píše ,že mě nevyšel nějaký tip nebo více tipů za sebou. Bohužel jsou to lidé, kteří si myslí jak je sázení o pár sázkách a že vybrané tipy by měli automaticky vyjít. Nepochopí, že může být horší serie a že je sázení o dlouhodobé vytrvalosti.
Hlavně nepochopí jak funguje sport a že výkon týmu už tipér těžko ovlivní. Za rok 2020 má servis RobStark 3
mínusové měsíce z dvanácti. Největší ztráta byla v březnu a to -2% . V Lednu jsme byli na 31% zisku, podobně skončilo i září.

Většina servisů nemá platnou živnost na poradenství, nemá web. Slyšítě od nich pouze o výhrách. Tvrdí Vám jak jsou neustále v zisku. Nikdy Vám neukážou nevýherní tiket.
Tvrdí Vám jak mají tip na domluvené zápasy , že je vše dopoředu domluvené a chtějí od Vás 1000kč za jeden tip někdy i desítky tisíc. Bohužel kdo tomu uvěří a vyzkouší tak jen nakrmí nějakou instagramovou stránku, kde ani nevíte kdo za tím stojí. Nejvíc mě vadí jak se snaží tito tipéři navodit dojem , že stačí sázet a budeš milionář. Mažou lidem med :) Já jsem tu jediný kdo řekne, že máte brát sázení jen jako zábavu a odreagování.

Píše mi hodně z Vás, že jste ve špatné finanční situaci a potřebujete nutně peníze.
Jsem asi jediný kdo na takové zprávy odpoví : Nesázej. Není to pro tebe v takovém případě vhodné. Sázení je o psychice a nemůžeš sázet peníze navíc k tomu neurčené.

Doporučuji Vám jako rozumný člověk vybrat si pouze takový servis , který je ověřený, má IČO, dá vědět když se nedaří, snaží se dělat maximum pro své klienty. Je plátce DPH
Funguje zcela legálně. Přijímá platby pouze na firemní účet vedený v České nebo Slovenské republice. Provozuje svůj servis na Českou nebo Slovenskou firmu či živnost. Má uvedené
kontaktní informace a obchodní podmínky. Neukazuje laciné fotky hromad peněz a machrování ,ale působí přirozeně na úrovni. No .... na nikoho takového jsem kromě mého servisu
bohužel nenarazil. Děkuji Vám za přízeň a těším se na spolupráci.

Svůj servis jsem začal dělat zdarma. Potom když lidí bylo více jak 800 kterým sem posílal tipy tak mě posílali 10% z jejich čisté výhry. Bohužel ukázala se česká povaha. Procenta z výher posílalo jen pár poctivých a to kolem 4% lidí. Takže byla jediná cesta udělat klasické členství a vytvořit firmu.

Dnes můj servis patří mezi největší v Evropě a věřím tomu ,že co se týče úrovně komunikace a obsahu je nejlepší. Cílem je neustále zlepšovat ziskovost a servis pro Vás.

Rob