Sázení

Staň se úspěšným sázkařem a získej lukrativní přivýdělek

01.07.2022 | 5 minut

Jak být úspěšný? Přečti si mou knihu o sázení, která tě naučí pohybovat se v kurzovním sázení.

Chceš být úspěšný tipér? Zůstaň ve středu děje

Rád bys i ty porozuměl problematice kurzovního sázení, ale jako začínající tipér nevíš, kde začít? Nebo jsi ostřílený sázkař, ale máš určité rezervy? V tomto krátkém e-booku zjistíš, co je za úspěchem ziskových sázkařů a jak zbytečně nepřijít o peníze v banku.
Sázení na sportovní utkání je u nás i ve světě stále oblíbenější. Vidina přivýdělku k měsíčnímu příjmu je lákavá, stejně tak jako tipování pro radost. Jak být ve světě tipérů jeden z nejúspěšnějších a jak si vybrat z nabídky jen ty správné tipy? Odpověď je poměrně jasná. Buď neustále ve střehu, měj přehled a vzdělávejte se.

Sázej na sport, který je ti nejbližší

Zkušený sázkař musí mít srdeční vztah ke sportu. Pokud se chceš stát úspěšným sázejícím, musíte mít ve sportu přehled, sledovat aktuální dění a pravidelně sledovat výsledky alespoň těch nejprestižnějších a nejlepších světových lig.
Jako úspěšný sázkař uspěješ ve chvíli, kdy se zaměříš na jeden, dva sporty, nebo na jednotlivé ligy. Obvykle jsou to takové, ke kterým máš blízko a opravdu je sleduješ. Například u fotbalu najdeš na oficiálních stránkách spoustu informací. Pak už stačí jen sledovat mé oficiální free-tipy, které poskytuji každý den na mém Twitteru a Telegramu tomu určeném. Tipaři rádi využívají free-tipy na vybudování kapitálu.

Přečti si můj pohled na sázení

Nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem nejlepší tipér. I když si myslím, že tipy jsou velmi úspěšné. O čem jsem přesvědčen je to, že služby, které nabízím, nemají v Čechách ani na evropském trhu konkurenci. V knize o sázení ti představím svůj pohled na sázení. Poradím ti, jak se stát lepším a úspěšnějším sázkařem.
I když je na českém a slovenském trhu mnoho takzvaných poradenství, které o sobě tvrdí, jak z vás udělají milionáře, já vidím sázení trochu reálněji. Určitě by se sázení nemělo stát tvým hlavním zdrojem příjmu. Mít stabilní měsíční plat je základ. Chamtivost, naivita a strach jsou největší nepřáteli. Tento e-book ti jednoduše otevře oči. Můžeš si ho zakoupit zde.

Sázení
Team Robstark

Pracujeme pro tebe na aktuálních článcích z oblasti sportu, sázení, kryptoměn a investování. Pro více informací nás začni sledovat na Instagramu, Facebooku a Twitteru.