Sázení

Přivýdělek z domova: Lze si kurzovním sázením vydělat nějaké peníze bokem?

11.07.2022 | 5 minut

Zajímáte se o kurzové sázení a rádi byste si jím začali přivydělávat z domova? Naučte se být v tomto "sportu" skutečně úspěšní. Jdeme na to!

Jak si přijít každý měsíc na slušné peníze navíc?

Kurzové sázení je velmi oblíbeným a stále rozšířenějším koníčkem u těch, kteří se ve sportu vyznají. Ti nejlepší v oboru mohou být dokonce dlouhodobě úspěšní a měsíčně si přivydělat slušné peníze navíc. Kurzové sázení lze pak brát jako snadný přivýdělek z domova. Podívejte se na mé tipy a triky, jak být při sázení opravdu úspěšný.

Jak být dlouhodobě úspěšný při kurzovém sázení

Kurzové sázky Češi milují. To dokazují také statistiky za poslední roky. Rok od roku se prosází více peněz. Proto přišel v roce 2017 na scénu Nový hazardní zákon, který upravuje podmínky, za kterých mohou na našem trhu působit sázkové kanceláře.

Naučte se strategii a systému, pro který je základ disciplína a bankroll management

Sázení je nepochybně hazard a jen zdravý rozum a disciplína z vás udělá úspěšného sázkaře. Prvním a naprosto zásadním krokem je vyhradit si peníze na sázení, u kterých nebude vadit, když to nevyjde. Stát se profesionálním sázkařem je běh na dlouhou trať. 
Proto je důležité dodržovat bankroll management. To znamená, že si pro sázení na měsíc vyhradíte například 10 000 korun. Vaše sázky by měly představovat přibližně 2-3% z bankrollu, tedy vaší celkové částky. V tomto případě půjde o 200 - 300 korun. To pokryje i období, kdy se vám nebude dařit.
Pozor na situace, kdy se vám začne opravdu dařit. S jídlem roste chuť a vy musíte být stále disciplinovaní. Pravděpodobnost a matematika jdou v kurzovém sázení ruku v ruce a obě jsou zcela neúprosné. Větší sázka, která pak nevyjde, může udělat v rodinném rozpočtu velkou paseku. A když už k prohře dojde, nesnažte se získat své peníze hned zpátky. Skončit v pravou chvíli a nechat sázky na druhý den, je také velké umění.

Sázením si můžete měsíčně vydělat i desetitisíce

Sázením si můžete za jediný měsíc přijít na slušný balík peněz. Obvykle jde o desítky tisíc korun, při odpovídající úspěšnosti a výši sázek. Jakmile se váš sázkový účet dostane do výraznějších a úspěšnějších čísel, tak vás všechny sázkové kanceláře omezí na výši vkladu a nedovolí vám z nich vybírat statisíce korun měsíčně.

Jaká je dlouhodobá úspěšnost sázení?

Obecně platí, že dlouhodobá ziskovost je 16% zhodnocení z prosázených vkladů. Nepočítá se sem počáteční bank na sázení. Nezapomeňte, že při sázení nebudete jen vyhrávat. Na to je třeba si zvyknout. Pro úspěšné sázení se musíte neustále vzdělávat. Pouze pak se budete zlepšovat. Pomůže vám k tomu odborná literatura, neustálé sledování statistik a propočítávání kurzů s dostatečnou analýzou. Nezapomínejte, že pro úspěšný přivýdělek z domova musíte brát v potaz také historii tipů. Ta je klíčová pro dlouhodobý úspěch. Založte si deníček, kam si budete zaznamenávat všechny vaše výherní i ztrátové tikety.

Sázení doporučuji jen jako slušný měsíční přivýdělek

Živit se sázením? To nedoporučuji jako hlavní zdroj příjmu. U sázení nejde spoléhat na pravidelný a stabilní příjem každý měsíc. Sázení může příjemně zpestřit váš každodenní život a do vašeho rozpočtu přinést příjemné částky. Ale drahý měsíční život vám to však nezaplatí.

Sázení
Team Robstark

Pracujeme pro tebe na aktuálních článcích z oblasti sportu, sázení, kryptoměn a investování. Pro více informací nás začni sledovat na Instagramu, Facebooku a Twitteru.