Získejte Bitcoin za každý nákup s RobStark cashbackem!

27.02.2023 | 5 min

Pokud jste fanouškem Bitcoinu a využíváte našich služeb, pak je pro vás naše nová služba cashbacku (vrácení peněz) skvělou příležitostí, jak si přijít ke své oblíbené kryptoměně. 

Jak to funguje? 

Při každém nákupu, který provedete v našem e-shopu, nebo při zakoupení členství nebo tiketu, vám připíšeme 3 % z vynaložených peněz zpět ve formě Bitcoinu. Pokud jste nováčkem v oblasti Bitcoinu, může vám termín SAT (satoshi) připadat zmatečný. Jednoduše řečeno, 1 SAT je nejmenší jednotka Bitcoinu. 1 Bitcoin obsahuje 100 000 000 SAT. Vaše cashback konto budeme zobrazovat v jednotkách SAT místo v plných Bitcoinech. Nicméně, nebojte se – i malé jednotky mohou nakonec znamenat velký rozdíl. 

Co je nejlepší na naší cashback službě? 

Skutečně posíláme Bitcoiny zpět a peníze, které získáte, můžete utratit a investovat, jak se vám zlíbí. Nejste omezeni pouze na naše služby, ale můžete využít své peníze z cashbacku pro své oblíbené aktivity, nakupování, investování apod. Cashback lze použít také na přeměnu v naše tikety. Pokud budete mít nastřádaný zůstatek v hodnotě libovolného tiketu, stačí nám napsat a my vám obratem pošleme tiket zdarma. Vaše konto bychom poté snížili o hodnotu zvoleného tiketu.

Jak můžete využít cashback?

Využití našeho cashback programu je velmi jednoduché. Po každém nákupu členství, tiketu, nebo produktu v e-shopu se vám peníze zpět v Bitcoinu automaticky připíší na vaše cashback konto, které najdete jak ve vrchní části webu, tak ve vaší klientské sekci. Pokud si chcete svoji nastřádanou kryptoměnu vybrat, stačí kliknout na tlačítko "VYBRAT BITCOIN" po přihlášení ve vaší klientské sekci. Zaručujeme, že vám Bitcoiny za cashback pošleme co nejdříve (nejpozději do 2 pracovních dnů).
 
Jakožto jedna z mála společností na trhu, která poskytuje cashback v podobě Bitcoinů, jsme hrdi na to, že našim klientům nabízíme nejen výhodný cashback, ale také možnost investovat a utratit peníze, jak si přejí.
 
Klikněte ZDE a získejte Bitcoinový cashback již dnes! Nezapomeňte, že se u Bitcoinu můžete těšit na jeho budoucí hodnotu, takže každá získaná částka může být cenným přírůstkem do vašich investic. 

Team Robstark

Pracujeme pro tebe na aktuálních článcích z oblasti sportu, sázení, kryptoměn a investování. Pro více informací nás začni sledovat na Instagramu, Facebooku a Twitteru.